Danışma ve Sipariş Hattı
Phone 0545 380 14 14
Phone 0850 554 14 14
*** 7 / 24 GECE - GÜNDÜZ AÇIK ÇİÇEKÇİ ONLİNE ÇİÇEK SİPARİŞİ .. *** KREDİ KARTLARINA 12 AY TAKSİT İMKANI *** SİPARİS HATTI 0545 380 14 14

KUTUDA GÜLLER VIP

Kutuda Çiçek Siparişi

Çiçeklerin yanı sıra mevsime uygun yeşillikleri de kullanarak hazırladığımız birbirinden şık aranjmanlar sadece eşe ya da sevgiliye değil, anneye ya da arkadaşa gönderim için de uygun bir seçenek. Özel günlerin yanı sıra sıradan bir günde de kutuda çiçek gönderimi yapabilir ve sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Çünkü kutu çiçekler her daim şaşırtmayı ve bir o kadar da mutlu etmeyi başarıyor.

Sunduğumuz kutulu çiçek çeşitleri kullanılan çiçek türleri bakımından da son derece geniş bir seçenek yelpazesine sahip. Sevdiğiniz kişinin favori çiçeğini bu koleksiyonda mutlaka bulacaksınız. Olabildiğince farklı çiçek türlerini kullanmaya özen gösterdik! Haliyle ortaya çıkan seçenek yelpazesi de beklentilerinizi karşılayacak bir genişliğe erişti!Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıldönümü ya da tanışma yıldönümü gibi çiftler için en özel günlerde dahi gönderimi yapılabilecek olan kutuda çiçekler, en taze çiçeklerle hazırlanıyor. Kolay solmayan ve canlı görünümünü koruyabilen bu aranjmanların dilediğiniz adrese aynı gün teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca özel bir gün için daha erken bir tarihte de sipariş verebilirsiniz.

En uygun fiyatlar eşliğinde seçim yapabileceğiniz kategorimizde çok sayıda farklı aranjman mevcut. Üstelik sitemizde kutuda çiçek fiyatları yüz güldüren rakamlardan oluşuyor. Bu cazip fiyatları bir fırsata dönüştürmek ise sizin elinizde! Hemen bu özel ve etkileyici çiçekleri incelemeye başlayabilirsiniz.  Tamamına göz atmadan sakın karar vermeyin!

kutuda güller kalp kutuda güller kutuda çikolata güller kutuda 101 gül kutuda kırmızı güller kutuda çiçekler kalp kutuda güller ve sürpriz çikolatalar Maltepe çiçekçi Kadıköy çiçekçi suadiye çiçekçi bostancı çiçekçi kalp kutuda güller ve sürpriz çik